MAKE MAJÁLES
NOT WAR

 Náš tým

 

Venca Zlo

Venca Zlo
VENCA ZLO Tahle naše star je nejlepší dokonalá posila z Filmovky, která vede nezávislé hudební vydavatelství a magazín slushmag.com, což pro hudební studenský festival je úplný ideál. Rád si zahraje na kytaru a na bicí, produkuje hudební nahrávky a pořádá koncerty mladých kapel, prostě cokoliv co se točí okolo undergroundové hudby a nezávislé scény. DIY? DO-IT-YOURSELF! To je to, co má rád a snaží se věci dělat tímto stylem. Něco už má taky za sebou a zkušenosti z organizace nabral třeba na festivalech jako jsou například Žižkovská noc, Plzeňská noc nebo série koncertů In Memory of Kurt Cobain, kterej byl na začátku dubna nově pořádanej i v Písku. No prostě, co víc si přát V rámci Majálesu má na starosti kapelový warm up..více info coming soooon

Barbora Chválová

Barbora Chválová
Miluju hudbu ze sedmdesátých, osmdesátých devadesátých let, dobré jídlo a cider. Věnuji se od dětství psaní příběhů, celých knih a redakční práci, baví mě počítačová síťařina a hardware. Ve volném čase nejradši posedím s kamarády u piva nebo v čajovně v dobrém kolektivu. Nevydržím zůstat doma, stále musím něco dělat. Ráda fotím.

Honza alias Víťas

Honza alias Víťas
Tenhle týpek nedokáže sedět na jednom místě a nic nedělat, má rád akci a zážitky. Baví ho kulturistika, pořádný mašiny, měj na mysli motorky (motosport), rád si poslechne rockovou nebo metalovou music, posedi s přáteli a ze všeho nejradši má rád kávu, kterou zajídá nutellou. Jelikož je to naše spojka z Průmyslové školy, tak ho pochopitelně baví sítařina, hardware, informační systémy a management. Když zrovna neserfuje na netu nebo nerozebírá comp, zajde si rád do posilovny nebo podrbe za uchem svojí fretku

Klára Brožová

Klára Brožová
Její srdcovka je hudební scéna, ráda si zabrnká na kytaru, ale co nejvíc nejradši dělá, tak zpívá. Ráno, když se připravuje do školy, o přestávkách ve škole, když myje nádobí nebo když se jen tak prochází v přírodě a nebo jede na koni. Je to naše zpívající víla, která si i ráda zajde na výstavu nebo nakreslí obrázek. Naší Majálesovou náladu bude šířit v Milevsku a na píseckém Gymnáziu.

Zuzka Dovalová

Zuzka Dovalová
Další z party, co píše povídky, umí x jazyků a baví jí sport. Basket a florbal hraje většinou na krku se svou čivavou:-) V rámci majálesového týmu komunikuje s vedením Obchodní akademie, bude vám tam prodávat vstupenky a hlavně, má na starosti divadelní scénu v pátek 27.5. u Kamenného mostu.

Hanka Kunešová

Hanka Kunešová
Nejraději by jen poslouchala muziku a tancovala. K tomu cestovala a to ideálně po všemožných památkách. Chce tvořit Majálesový průvod a být tou, kdo se o něj bude starat. Tudíž, reklamace u ní:-)

Klára Koluchová

Klára Koluchová
Miluje tanec a co nejvíce se věnuje baletu a contemporary. Protože je mladá a šik občas se vohákne a vyrazí do města. No a z města rovnou do přírody, kde si vždy odpočine. Dost zvláštní je tím, že má ráda matiku. A když jí budete chtít sbalit, vemte jí do Norska:-) Jo a co má na starosti. Bude koordinovat všechny sportovní aktivity denního programu.

Jáchym Kovář

Jáchym Kovář
Spojka z Filmové školy, která se podílela na vytváření videa pro Startovač.

Lucka Ondřichová

Lucka Ondřichová
Segra Verči a také posila ze Zemědělky, která má na starost volbu krále a královny.

Robin Mikušiak

Robin Mikušiak
Ten, co tenhle pytel blech, tedy studentů, musí nějak ukočírovat...

Tereza Nikodemová

Tereza Nikodemová
Má ráda divadelní scénu a sama i jeden divadelní spolek navštěvuje. Film a hudba? No jasně! Tyhle koníčky jsou velkou součástí jejího volného času, ovšem, když neni se svými kamarády a nebaví se s nima o tom, kde zrovna byla a jakou zemi navštívila, protože cestování a jazyky jsou z další z jejích zálib. Skrz Majáles se bude snažit zapojit mladou generaci k té naší nejstarší a oživit ji ten její rutinní život.

Natálie Kopáčiková

Natálie Kopáčiková
Její láskou jsou zvířata, je to mladá holka, která by nejraději jen jezdila na koni a nechala se unášet větrem do neznáma. Když se vrátí zpátky do reality, tak si sedne za klavír a hodiny hraje nebo vezme do ruky kytaru a brnká si jen tak pro radost. Majálesový mood se snaží šířit na Obchodní akademii a v na programu má na starost, společně s Terezou, zapojit mladou generaci k té naší nejstarší.

Nela Horažďovská

Nela Horažďovská
Nela má ráda výzvy, do všeho jde po hlavě jako ve sportu ve kterém zkouší aktivně i pasivně jakékoliv odvětví. Hudba je její věrný přítel v každodenním životě, občas si zazpívá a když nezpívá, tak se určitě láduje pytlíkem gumových medvídků Emotikona smile Když si chce hodit relax přečte si kvalitní knížku nebo napíše básničku V rámci majálesového týmu komunikuje s vedením Obchodní akademie a hlavně, má na starosti, společně se Zuzkou, divadelní scénu v pátek 27.5. u Kamenného mostu.

Daniel Sybal

Daniel Sybal
Jeden z mále týpků v záplavě holek v našem týmu. Skoro pořád se směje, miluje Bukowského, svojí kytaru, Nirvanu a punk. Jeho zase milujou spolužačky na Zdrávce. Na značkový hadříky ho neužije, píše krátký povídky, snaží se skládat muziku u čehož se cpe čokoládou, zapíjí to pivem a když nemá dost, dá si dobrý víno. Už teď je jasný, proč ho máme mezi sebou:-) Jo a pozor. Vzal na sebe hodně těžkou úlohu. Bude moderovat celý, velký, majálesový mejdan a korunovaci Krále a Královny Majálesu.

Aneta Gallasová

Aneta Gallasová
Píseckej gympl studuje ve francoužštině a ze všeho nejraději dějiny. A je jedno, jestli dějiny papuánců na Nové Guinei, dějiny umění, nebo dějiny literatury. Bere všechno. Dost jí bere móda a film a když budeš chtít, tak tě zvládne i namalovat. Smilebox, vlastně smileboxy a dekorace, to je to, co bude mít na majálesovejch mejdanech na starosti. To znamená, že je nejenom chce vymyslet, ale i vyrobit.

Afid Satynek

Afid Satynek
Miluje hudbu, zpívá a hraje na klavír. Celkem slušný, ale tímhle to nekončí. Taky kreslí a chtěl by moc cestovat. No a aby to cestování bylo jednodušší, tak mluví anglicky, německy, rusky a koketuje s francoužštinou a španělštinou.

Lenka Račanová

Lenka Račanová
Posila ze Zemědělky, která má na starost volbu krále a královny.

Lucka Kolafová

Lucka Kolafová
Posila ze Zdrávky, to až nerozdýcháte ten super program, tak Vám může dát první pomoc :)

Martina Štěpková

Martina Štěpková
Do týmu se dostala, ani neví asi jak. Ale je tu a je strašně platným členem. Studentkou už není, ale za to má malého Bárta a toho obdivujou všechny dámy naší crew.

Dominik Hach

Dominik Hach
Tak tenhle náš gurmán z Gymplu má rád kvalitní kávu, whiskey a jako správný Čech i pivo. Ve svém volném čase ho najdete v místní kavárně za barem nebo taky na koncertě svojí kapely ve které hraje na kytaru a zpívá. Je fanda rocku, punku a metalu, taky ho zajímá, jak ta zvuková technika vlastně funguje. Je to akční mladej kluk, který má plno koníčků a když na to přijde rád se zabere do studování zeměpisu, fyziky a nebo angličtiny.

Romana Pekárková

Romana Pekárková
Toto je naše moderátorská posila, která Vás bude celý majálesový den a večer provázet. Gympl dává rovnou ve francouzštině, ráda se láduje čokoládou a zapíjí kvalitní kávou. Její velký koníček je hudba, nejenom, že jí ráda poslouchá, hlavně teda ne žádný disco, tak ona hudbu i dělá. Má svoji kapelu French Touch. Je to naše francouzská spojka z Gymnázia.

Jana Čermáková

Jana Čermáková
Tahle študentka se k nám dostala, až ze severu Čech, ale v Písku už nějaký ten pátek bydlí. Když zrovna nemaluje píseckou krajinu, Pabla Picassa nebo da Vinciho, nehraje s kámošema basket, tak si láme hlavu nad početními úkoly z matematiky, která jí baví. Za hudbu poslouchám buď depresivní Lanu Del Rey nebo indie a podobný věci. Tohle je naše spojka z Obchodní akademie.

Ernestina Černá

Ernestina Černá
Poslouchá spousty muziky a ráda cestuje. Protože jí baví i jízda na kole a Skandinávie, možná se tam jednou vydá právě na tom velocipédu. Je to další zástupce píseckého gymplu a jedna z věcí, kterou pro vás na Píseckém Majálesu bude připravovat jsou smileboxy. Takže, až se u nich budete fotit, vzpomeňte si na tuhle slečnu, co ráda umění, divadlo a dobrý jídlo.

Sabina Kyrianová

Sabina Kyrianová
Prej se pořád učí, což jí nevěříme. Věříme jí ale, že lítá venku se psem, nebo kámošema, jezdí na in linech a longboardu. Taky hraje basket a prašule na mejdany vydělává na víkendových brigádách. A co má v týmu na starosti? Asi všechno. A jak to bude stíhat? Nevíme:-) Je to totiž Majálesový průvod, sportovní aktivity a hlavně....naše prezentace v Protivíně.

Jáchym JJ Janoušek

Jáchym JJ Janoušek
Ahoj, já jsem Jáchym, ale většina z vás mě zatím nezná. Emotikona smile Chodím na SPŠ a VOŠ Písek do B1.I. Často za mnou chodí kamarádi, když si neví rady. Nuda je pro mě jako cizí slovo, většinou se s ní nepotkáme a když jo, moc dlouho se u mě neohřeje. Nevím co dělat dřív; hraju softball, ultimate frisbee, hrál jsem na saxofon a klarinet, rád skládám origami, baví mě lukostřelba, začínám hrát na djembe, jsem členem SDH, atd. Seznam (většiny) věcí, které bych rád stíhal, ale nestíhám Emotikona grin. Snažím se všemu věnovat část svého času, když to zrovna jde. Čeho chci dosáhnout, za tím si jdu. Číslo jedna je pro mě LT Karštejn kde se prolíná trojice, která je pro mě vším: oheň, hudba a přátelé. P.S. Jednou bych chtěl mít lva, jako domácího mazlíčka. Emotikona smile

Verča Ondřichová

Verča Ondřichová
Další posila ze Zemědělky, která má na starost volbu krále a královny.

Eliška Tomášová

Eliška Tomášová
Dalši záchranářka ze Zdrávky :)
MAKE MAJÁLES
NOT WAR