MAKE MAJÁLES
NOT WAR
Zlevněný vstup a ukončení hlasování
Zlevněný vstup a ukončení hlasování
16. 05. 2016

Ahój!

Začátek Píseckého Majálesu už se nám kvapem blíží a s ním přicházejí i žhavé novinky. Už máš svého top favorita na Majálesového krále a královnu? Skvělé! Každý správný vladař má totiž své věrné fanoušky, kteří společně tvoří to nejlepší království ever! Pojďme se tedy podívat, co nás čeká.
Zítra v 15:00 hodin bude ukončeno královské hlasování na Facebooku a my budeme znát finalisty, kteří budou bojovat o vysněný titul. A tady přichází tvá chvíle! Doraz 27. května do kulturního domu, vhoď do boxu vstupenku se jménem a fotkou tvého favorita a rozhoduj o králi a královně. Ovšem královská zábava není jen pro vyvolené, užiješ si ji i ty, za to ručíme!
A na závěr skvělá zpráva! Díky finanční podpoře od našeho sponzora jsme se rozhodli, využít tyto peníze právě pro tebe, jako návštěvníka. Proto bude lupen na tuhle boží akci stát 155 Kč i na místě, nejen v předprodeji. A to prostě chceš!
Jo a až vám zítra oznámíme ty neskutečný ceny, který získají Král a Královna Píseckýho Majálesu a k tomu jeden z vás, kdo do kulturáku dorazí, tak asi omdlíte....
Takže vstupenky do rukou a Make Majáles not War!

MAKE MAJÁLES
NOT WAR